Wizażystka z dojazdem Warszawa Bemowo

Specjalizacja

  • Makijaże ślubne
  • Fryzury okazyjne
  • Makijaże okazyjne

Doświadczenie

4 lata

Współpraca

  • RPatelier
  • Supadance
  • Juliettek-fashion

Polina jest profesjonalną wizażystką i stylistką fryzur z 4-letnim doświadczeniem. Swoją przygodę ze stylizacją rozpoczęła we wczesnym dzieciństwie. Od 5 roku życia zawodowo uprawia taniec towarzyski, przez co już w wieku 11 lat musiała nauczyć się samodzielnie malować i czesać, przygotowując się na turnieje taneczne. Na początku było to tylko zajęciem dodatkowym, z czasem właśnie fryzjerstwo i wizaż stały się jej największą pasją i z tym wiąże swoją przyszłość.

Początkowo wszystkiego uczyła się sama i rozpoczynała jako specjalistka makijażu i fryzur wyłącznie turniejowych, ale z czasem zaczęła poszerzać swoje horyzonty.

Po przeprowadzce do Polski rozpoczęła naukę makijażu i stylizacji fryzur pod okiem specjalistów w Szkole Wizażu i Charakteryzacji. Na dzień dzisiejszy ma za sobą doświadczenie w innych kierunkach, w tym wystylizowanie i obsługę różnych sesji zdjęciowych, stylizację przy dużych firmowych eventach i wykonywanie makijaży i fryzur okolicznościowych (chrzciny, śluby, zaręczyny itp.).

Polina jest z natury perfekcjonistką, ale również osobą pełną fantazji i tryskającą pomysłami. Jej umiejętności ograniczone są tylko wyobraźnią, nie istnieje dla niej fryzura, której nie mogłaby wykonać. Makijaże oraz fryzury są trwałe i wyglądają doskonale do ostatniej chwili, dzięki czemu możesz szaleć do białego rana będąc pewną, że wyglądasz idealnie.

Portfolio