Fryzury ślubne z dojazdem w Warszawie i makijaże ślubne z dojazdem

Specjalizacja

  • Fryzury ślubne
  • Makijaże ślubne
  • Fryzury okazyjne
  • Makijaże okazyjne

Doświadczenie

10 lat

Współpraca

  • Ewa Chodakowska
  • Wysokie obcasy„
  • „Twój styl„
  • „Galeria centrum„
  • Sesje zdjęciowe i plany filmowe

Dla Joanny największą wartością w życiu jest wolność, którą wyraża w pasji kreowania wizerunku. Lubi sprawiać, by kobieta poczułą się jeszcze bardziej piękna i wyjątkowa. Detal, szczegół, precyzja to dla niej podstawa tworzenia.

Podczas praktyki zawodowej miała wielką przyjemność współpracować z Ewą Chodakowską, “Wysokimi Obcasami”, “Twoim Stylem”, “Galerią Centrum”, przy sesjach zdjęciowych, jak i na planach produkcji firmowych.

Jednym z jej hobby jest tworzenie biżuterii. Kilka lat temu w Warszawskiej pracowni jubilerskiej rozpoczęła szkolenie, dzięki któremu dziś roztapia granulki srebra, nadając im nową, niepowtarzalną formę.

Portfolio

Opinie naszych klientek

P

Fryzura ślubna i makijaż

Emilia – 23.09.2017
Jestem bardzo zadowolona z współpracy z panią Joanną. Makijaż i uczesanie na ślub zostały wykonane profesjonalnie z zachowaniem wszelkiej staranności i uwzględnieniem każdej mojej sugestii tak że mój wygląd zachwycił niejednego gościa. Super wizażystka, utalentowana, sympatyczna, wspaniale potrafiąca odgadnąć o jaki efekt chodzi klientowi. Szczerze polecam!

Wykonanie: Joanna - stylistka ślubna

icon

Makijaż

Kasia – Kazimierz Dolny 2.09.2017

Spod rąk Pani Asi wychodzą cuda - makijaż, ktory maskuje to, co trzeba zamaskować a podkreśla atuty urody, trzymał sie cały dzien i noc, i w rzęsach świetnie dobranych poczułam się bardzo kobieco. Polecam w 100%

Wykonanie: Joanna - stylistka ślubna

icon

Fryzura i makijaż

Jola – Bronisze 8.07.2017

Pani Asia to profesjonalna wizażystka i fryzjerka a do tego przemiła osoba. Dwukrotnie robiła mi makijaż i raz fryzurę.Makijaże i fryzura były perfekcyjne. Doświadczenie, pasja, dobre kosmetyki i umiejętność słuchania oczekiwań klienta to mocne strony Pani Asi. Polecam wszystkim gorąco. 

Wykonanie: Joanna - stylistka ślubna

Resized IMG  male

Makijaż

Katarzyna Kok – Brwinów

Makijaż wykonany przez stylistkę był przepiękny. Wszystko zrobione z wielkim profesjonalizmem. Idealnie dobrany do sukni. Długo utrzymał się na weselu. Dziękuję.

Wykonanie: Joanna - stylistka ślubna