OLAPLEXBondMultiplierN.

 

 

OLAPLEX gwarantuje “angaż” w reklamie L’Oréal!

Chcecie zmieniać kolor włosów – od kruczoczarnych brunetek po platynowe blondynki, jak słynne gwiazdy Hollywood w reklamie L’Oréal? Zakładając, że większość kobiet odpowie TAK, mamy dla Was świetną propozycję magicznego produktu OLAPLEX, który umożliwi uzyskanie takiego efektu w ekspresowym tempie, pozostawiając włosy w idealnej kondycji!

Co to jest dokładnie OLAPEX i jak działa?

OLAPLEX pełni funkcję profesjonalnego SPA dla naszych zniszczonych włosów podczas różnych zabiegów fryzjerskich. Jego magia polega na wewnętrznej rekonstrukcji i odbudowie mostków siarczkowych, które odpowiadają za strukturę oraz kształt włosów. A włosy pod wpływem tego działania zyskują blask, miękkość i zdrowie!

Zastosowanie OLAPLEX jest bombową dawką składnika Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, wnikającego w włosy farbowane i pobudzającego je do szalonego działania regeneracyjnego! Spiralę tej mocy napędza pozbycie się ze składu silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu oraz alergenów, które uczulają i podrażniają skórę głowy.

Pielęgnacja OLAPLEX Bond Multiplier N0.1 i Bond Perfector N0.2 jest łączona z zabiegami koloryzacji, dekoloryzacji i trwałych, a OLAPLEX Hair Perfector N0.3 jest traktowana jako osobny zabieg regeneracyjny, który dosłownie w mig odżywi i wzmocni włosy. Nie wypłukuje się z włosów i nie osiada na nich, tak jak inne odżywki i kuracje.

System odnowy OLAPLEX składa się z trzech produktów:Olaplex cena Warszawa

(1) OLAPLEX Bond Multiplier N0.1 – kilkanaście kropelek dodanych przez fryzjera do dowolnego produktu do koloryzacji lub rozjaśniania włosów w trakcie zabiegu powoduje, że uszkodzone czy zerwane wiązania dwusiarczkowe ulegają intensywnej naprawie oraz zabezpieczeniu przed dalszymi uszkodzeniami. Włosom nie grozi ani wysuszenie ani rozdwojenie końcówek.

(2) OLAPLEX Bond Perfector N0.2 – potęguje działanie OLAPLEX Bond Multiplier N0.1. Produkt ten jest również używany tylko przez mistrza nożyczek fryzjerskich, ponieważ wie on doskonale jak go stosować, by nie zrobić włosom krzywdy. Koloryzacja włosów wzbogacona o użycie OLAPLEX trwa zdecydowane dłużej, niż zwykle. Farba pod wpływem tej magicznej mikstury OLAPLEX Bond Multiplier N0.1 ulega rozrzedzeniu, przez co musi dłużej poleżeć na włosach. Po zakończonym procesie farbowania na mokre włosy nakłada się drugi produkt OLAPLEX Bond Perfector N0.2 w postaci regenerującej maski. Dzięki temu włosy są zdrowie, lśniące i piękne!

(3) OLAPLEX Hair Perfector N0.3 – powstał z myślą o pielęgnacji włosów w warunkach domowych. Działanie tego produktu jest podwójne, czyli odnawia i utrzymuje silne, zdrowie włosy między kolejnymi zabiegami farbowania oraz wzmacnia włosy naturalne naruszone z powodu słońca lub nadmiernego stosowania prostownicy i lokówki.

Jak należy używać OLAPLEX Hair Perfector N0.3?

OLAPLEX Hair Perfector N0.3 posiadający lekką, kremową konsystencję, należy rozprowadzić – oczywiście w odpowiedniej ilości – na zwilżone włosy, a później przeczesać je palcami lub grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, by nie uszkodzić włosów. Produkt o magicznych właściwościach musi utrzymać się na włosach ok. 10 minut. W przypadku, gdy włosy są faktycznie bardzo zniszczone, można zaaplikować więcej produktu i wydłużyć czas zabiegu do 20 minut. Warto pamiętać, by nie przedłużać kuracji w nieskończoność, bo włosy przykładowo po dwugodzinnej dawce mogą odczuwać negatywne skutki. Po upływie określonego czasu trzeba spłukać OLAPLEX Hair Perfector N0.3, umyć włosy i zastosować produkty pielęgnacyjne (np. odżywkę pozbawioną siarczanów) dla wzmocnienia efektu końcowego.

Ile kosztuje zabieg OLAPLEX?

OLAPLEX Bond Multiplier N0.1 i Bond Perfector N0.2 jako odżywczy dodatek do koloryzacji/dekoloryzacji/trwałej kosztuje od 70 zł do 150 zł i jest doliczany do standardowej ceny konkretnego zabiegu. W niektórych salonach długość włosów decyduje o cenie całej kuracji.

Z kolei produkt domowy OLAPLEX Hair Perfector N0.3 kosztuje 109 zł za 100 ml, a zestaw promocyjny 2×100 mln jedyne 199 zł w sklepie internetowym HAIR 2 GO (www.hair2go.pl).

Dodatek Olaplex do koloryzacji WarszawaNa koniec warto wspomnieć, że produkt OLAPLEX w Mobile Salon (mobilesalon.net) jest traktowany jako standardowy rytuał pielęgnacyjny przy każdym zabiegu ingerującym w strukturę włosa! Po każdej koloryzacji nasze klientki uzyskują efekt WOW, ponieważ ich włosy są tak samo piękne i lśniące, jak w reklamie L’Oréal. Kuracja OLAPLEX naprawdę czyni cuda!

Przekonajcie się o tym na własnych włosach 🙂

Z serdecznymi pozdrowieniami

Anna Tłustochowicz

Mobile Salon