Fryzury okolicznościowe z dojazdem w Warszawie

 

 

Fryzjer mobilny czy salon urody?

Fryzjer mobilny z dojazdem warszawa

Wiele z Was jest już naszymi Stałymi Klientkami.

Niektórzy jednak dopiero słyszeli o takich usługach jak fryzjer mobilny czy stylistka ślubna z dojazdem.

Dlatego nasz pierwszy wpis będzie o tym jakie są Wasze potrzeby przy wyborze jednej z tytułowych form usług. Kiedy i dlaczego wybieracie usługi fryzjerskie z dojazdem do domu?

Dlaczego lubimy wizyty w salonach?

Wizyty w salonach urody na pewno należą do przyjemnych chwil. Miło jest pójść na wizytę, do swojego sprawdzonego fryzjera i oddać się w ręce profesjonalisty, odprężyć po ciężkim dniu. Podanie kawy, która jest serwowana na pewno nie jest bez znaczenia. Kto z Was nie lubi masażu głowy, który Wasz stylista wykonuje podczas mycia włosów?

My jako styliści znamy to doskonale. Wszyscy pracowaliśmy kiedyś w salonach. Wasze uśmiechy i podziękowania za mile spędzony czas w salonie urody są bezcenne i sprawiają, że nasza praca jest pasją, którą dzięki Wam chce się rozwijać i z najwększą motywacją zaczynać kolejny dzień pracy.

Wizyta w salonie urody ma mnóstwo zalet – od tego chciałem zacząć ten artykuł. Jednak… czy dla wszystkich?

Kto woli fryzjera mobilnego od wizyty w salonie?Fryzjer z dojazdem do klientów w Warszawie

  • Wszyscy, którzy mają wolny czas, potrzebę odprężenia i zrelaksowania chętnie korzystają z salonów urody. Czy jednak wszyscy Klienci właśnie tego szukają w usługach urody?
  • Co dla Ciebie jest ważne w usłudze fryzjerskiej?
  • Wiele kobiet wybierze to co jest wyżej napisane, ale wiele z Was – kobiet, które cenią oszczędność czasu, wygodę, czy też to, że jest to usługa bez wychodzenia z domu.

 

Mobilne usługi fryzjerskie – fryzjerzy, wizażyści, stylistki paznokci

Masz małe dzieci?

Więc na pewno wiesz jak to jest gdy brak Ci czasu i cenisz ponad wszystko każdą minutę spędzoną ze swoją rodziną. Fryzjer mobilny ma tę zaletę, że przyjedzie do Twojego domu, a to oznacza, że nie musisz prosić Mamy, Męża lub niani o to aby akurat w tych godzinach zostali z dziećmi. Nasza usługa fryzjer z dojazdem dostępna jest w całej Warszawie oraz okolicach. Zamówić można strzyżenie włosów i koloryzację nie tylko dla siebie ale i dla całej rodziny.

Pracujesz do późna a Twój fryzjer przyjmuje w salonie fryzjerskim na drugim końcu miasta?

Pracując w salonach przez wiele lat widzieliśmy jak Klienci spóźniają się na wizytę tłumacząc się korkami, opadami deszczu, lub tym, że musieli zostać dłużej w pracy. Rozumiemy to, oczywiście. Jednak wyobraź sobie, że po pracy jedziesz do domu, do którego przyjedzie Twój fryzjer mobilny. Ile czasu to może zaoszczędzić? Ile razy zdażyło Ci się odwołać wizytę w salonie urody z powodu konieczności zostania w domu?

Makijaż ślubny z dojazdem Warszawa

A może bierzesz ślub?

Jak przebiega przygotowanie włosów, makijażu i paznokci przed ślubem? Jeśli już wyszłaś za mąż na pewno wiesz jak wyglądało zorganizowanie wizyt trzech różnych stylistów lub dojechanie do ich miejsca pracy. Nasza usługa fryzura ślubna z dojazdem kompletuje wszystkie te elementy a także dodaje spotkanie próbne oraz obsługę Twoich gości w Dniu Ślubu. Oferujemy także sesję fotograficzną podczas przygotowania. Wszystko możesz zamówić wykonując jeden telefon.

Mobilne usługi fryzjerskie – dla kogo jeszcze są lepszym rozwiązaniem?

Fryzjer mobilny może być zamówiony także na różne okazje takie jak: urodziny, komunia, wieczór panieński, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, spotkanie biznesowe, konferencja czy wystąpienia publiczne. Wielu naszych stylistów specjalizuje się w dwóch dziedzinach – np. stylizacja włosów i makijaż. Wtedy jeden stylista zajmuje się  całą Twoją stylizacją i dobiera idealnie wszystko tak, aby stylizacja idealnie komponowała się z innymi elementami Twojego wizerunku.

Fryzjer mobilny czy salon urody – co wybrać?

W mojej ocenie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jedna forma usług ma ogromne zalety jak i druga. Różnice są wiadome, a każda z Was wybierze to co jest dla Niej bardziej atrakcyjne, wygodne.

Wszyscy styliści – fryzjerzy, wizażyści, ci którzy pracują w salonach i ci którzy przyjadą do Was – każdy z nas podchodzi do swojej pracy indywidualnie i jeśli wykonuje swoją pracę z pasją będzie stylistą pełnym zaangażowania, profesjonalizmu i kreatywności. Niezależnie w jakim miejscu wykona cięcie Waszych włosów, koloryzację, makijaż czy inne usługi urody.

Cieszymy się, że tworzymy coś nowego, coś co wiele z Was uważa za znakomite rozwiązanie.

Cieszymy się, że korzystacie z naszych usług, polecacie znajomym i dopingujecie.

Wasze zadowolenie jest dla nas znakiem, że warto rozwijać nasze usługi. Dziękujemy!

A Ty? Co wybierasz?