wizazystka na slub

O czym nie może zapomnieć przyszła Panna Młoda, by wyglądać jak królewna w tym wyjątkowym dniu? Oczywiście o sukni ślubnej, ale także o fryzurze i niepowtarzalnym makijażu. Aby make-up podkreślił urodę, a nie ukrył jej pod grubą warstwą kosmetyków, warto powierzyć to zadanie profesjonalnej wizażystce.

makijaż warszawa

Panna Młoda powinna zaufać wizażystce – przede wszystkim jej wiedzy na temat trendów w makijażu ślubnym oraz fachowej i zwinnej ręce. Wizażystka spojrzy na makijaż tak, by tworzył spójną całość z suknią ślubną. Włączając swój zmysł profesjonalisty, doskonale wie, jakie kosmetyki dobrać do urody swojej Klientki. W ciągu niecałej godziny wizażystka za pomocą swoich pędzili i kolorówek zamieni Pannę Młodą w Miss Świata prezentującą się olśniewająco w białej kreacji. A dodatkowo sprawi, że make-up przetrwa całą noc.

Sposób na idealny makijaż – usługa wizażystki

Wizażystka jest nieocenionym wsparciem podczas przygotowań do ślubu. Jej obecność uspokaja Pannę Młodą, a wykonywanie makijażu zapewnia jej chwilę błogiego relaksu. Zatem, w jaki sposób wybrać wizażystkę, która doskonale zna potrzeby przyszłej Panny Młodej?
Wybór wizażystki nie jest wcale łatwym zadaniem. Każda wizażystka ma indywidualny styl pracy malowania, a natomiast Klientka swoje potrzeby i preferencje. Jeśli Panna Młoda chce skorzystać z usług danej wizażystki, najpierw powinna dokładnie przejrzeć jej portfolio, by sprawdzić, czy spełni ona jej wysokie oczekiwania.
Profesjonalna wizażystka powinna być wszechstronna oraz dobrze rozumieć potrzeby i wizję Klientki. Na jej barkach spoczywa dopasowanie takiego makijażu, by idealnie współgrał ze stylizacją ślubną.

Makijaż próbny – szybki sprawdzian dla wizażystki

Następnie warto umówić się na makijaż próbny, który zweryfikuje umiejętności wizażystki. Podczas spotkania wizażystka zrobi dokładny wywiad i dowie się, czy Panna Młoda ma już pomysł na upiększenie swojego wizerunku ślubnego. Poza tym jest to też dobry moment dla wizażystki – będzie ona mogła bliżej poznać swoją Klientkę. Dzięki zdobytym informacjom wizażystka zrobi analizę kolorystyczną i wybierze ślubny make-up dopasowany do jej typu urody, stylu oraz osobowości.

Wizyta wizażystki równa się relaks przed ślubem

Wizażystka, mająca w swojej ofercie, usługę „Makijaż z dojazdem do domu” to traf w dziesiątkę! Wizażystka przyjedzie punktualnie na umówione miejsce spotkania i dzięki temu Panna Młoda nie będzie narażona na stres wywołany ewentualnymi utrudnieniami na drodze. Zawsze można jeszcze porozmawiać z wizażystką, czy nie znalazłaby więcej czasu, by wykonać ewentualne poprawki, na przykład po sesji zdjęciowej.

makijaż na wesele

Wizażystka – profesjonalna stylizacja brwi i rzęs

Makijażu ślubnego nie powinno zostawiać się na ostatnią chwilę. Zaleca się wręcz rozbicie go na dwa etapy. Kilka dni przed uroczystością warto spotkać się z wizażystką na wymodelowanie brwi i przedłużenie rzęs, by uniknąć czerwonych plamek na skórze.

Makijaż ślubny – jakich kosmetyków używa wizażystka?

Oddając się w ręce wizażystki, Panna Młoda będzie miała makijaż ślubny dopracowany w najmniejszych szczegółach. Wizażystka dysponuje kosmetykami do zadań specjalnych, które świetnie kryją niedoskonałości i dają bardzo ładne wykończenie makijażu. Dobry skład i cenne właściwości kosmetyków zapewnią nie tylko ich trwałość, ale również delikatną pielęgnację skóry.

Każda wizażystka ma swój ulubiony top produktów bez, którego nie wyobraża sobie wykonania perfekcyjnego make-upu. Warto zapytać wizażystki o wskazówki, które pomogą przygotować skórę przed makijażem ślubnym.

Z wizażystką Panna Młoda powinna rozstać się zadowolona i szczęśliwa! Powinna wręcz być przekonana, że makijaż pięknie podkreślił atuty jej urody!

Nie masz jeszcze wybranej wizażystki, a czas już goni? Zgłoś się do Mobile Salon, gdzie znajdziesz profesjonalną wizażystkę z umiejętności na najwyższym poziomie.