fryzjerka slubna dojazd warszawa

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Miesiące przygotowań i planowanie każdego szczegółu. Wiemy jak ważny jest dla kobiet wizerunek podczas tego wydarzenia i będąc ekspertami podpowiemy Ci kilka porad, które zarówno Tobie jak i nam pomogą uzyskać idealny piękny efekt na Twoich włosach w Dniu Ślubu.

W tym artykule dowiesz się:

 • Pielęgnacja włosów przed ślubem – jakie maski pielęgnacyjne i szampony wybrać do Twojego rodzaju włosów?

 • Regeneracja i  ostatnia usługa fryzjerska przed ślubem – ile czas przed i jakie zabiegi wybrać?

 • Próbna fryzura ślubna – czy warto? Jak powinnaś być przygotowana do wizyty fryzjerki w domu?

Pielęgnuj swoje włosy zawsze, a zwłaszcza przed własnym ślubem.

Regularna pielęgnacja włosów to przede wszystkim odpowiednio dobrany szampon do rodzaju włosów, maska pielęgnacyjna, serum lub olejek wygładzający.

Poniżej podział rodzajów włosów oraz nasze propozycje pielęgnacji:

 • Włosy suche i zniszczone – łamiące się, suche na końcach, często powodem jest prostowanie włosów i rozjaśnianie. Porada: zakup szampon i maski silnie regenerującej z serii nawilżającej oraz olejek wygladzający – 3 produkty profesjonalne to koszt około 120-150zł
 • Włosy farbowane – w zależności od ingerencji kolorystycznej Twoje włosy mogą domagać się nawilżenia lub ochrony koloru. Jeżeli włosy w dotyku są suche powinnaś zastosować przed wszystkim produkty nawilżające do pielęgnacji, ale także szampon do ochrony koloru. Porada: zakup szamponu ochronnego do koloru oraz produktów nawilżających jeśli włosy są suche. Profesjonalny szampon pielęgnacyjny do ochrony koloru to koszt około 40zł.
 • Włosy przytułuszczające się – musisz włosy myć codziennie aby dobrze wyglądały i nie przytłuszczały się? To znak, że należy coś z tym zrobić. Porada: zakup szamponu oczyszczającego. Koszt profesjonalnego szamponu oczyszczającego to około 30zł.

Wizyta fryzjerska i profesjonalna regeneracja włosów tuż przed ślubem.

Masz ochotę na dużą zmianę? Absolutnie to odradzamy!

Kilka tygodni przed ślubem to nie czas na duże matamorfozy na włosach. Powinnaś teraz unikać zniszczeń włosów takich jak:

 • niewłaściwe rozjaśnianie włosów, które bardzo szkodzi włosom
 • przepalanie włosów prostownicą lub lokówką
 • duże zmiany koloru i fryzury

Porady co należy zrobić na ostatniej usłudze fryzjerskiej przed ślubem (około 2-6 tygodni przed):

 • profesjonalna regeneracja włosów – gwarantuje idealny połysk i pielęgnację do dnia ślubu – idelaną pielęgnacją jest Olaplex. Link do porad o tej profejonalnej regeracji włosów znajdziesz pod tym linkiem: www.mobilesalon.net/olaplex-profesjonalna-pielegnacja
 • odświeżenie koloru na włosach – sprawdzony kolor, w którym dobrze się czujesz
 • lekkie cięcie włosów – odświeżenie całej fryzury, końcówek jest obowiązkowe przed Twoim ślubem

Fryzura ślubna próbna? Czy warto i jak się do niej przygotować?

Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, odświeżającej usługi fryzjerskiej musisz także przetestować swoją fryzurę ślubną oraz fryzjerkę ślubną, która wykona stylizację w Dniu Twojego Ślubu!

Polecamy aby rezerwacja próbnej fryzury ślubnej odbyła się na około 6-12 miesięcy przed Dniem Ślubu a samo wykonanie spotkania próbnego (fryzury ślubnej oraz makijażu ślubnego) na 2-3 miesiące przed ślubem lub dłużej.

Przygotowanie do próbnej fryzury ślubnej (2-3 miesiące przed ślubem):

 • właściwa pielęgnacja włosów
 • zdjęcia inspiracji fryzur ślubnych, które Ci się podobają – fryzjer ślubny, który do Ciebie przyjedzie chciałby zobaczyć jakiego typu fryzury są w Twoim guście. Inspiracje fryzur ślubnych znajdziesz w tym linku: www.mobilesalon.net/fryzury-ślubne
 • wybór zaufanego salonu i utalentowanej fryzjerki ślubnej – to jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – zaufanie do firmy, która wykona Twoje zamówienie ślubne to podstawa. Zapraszamy do poznania naszych stylistek: Portfolia stylistek Mobile Salon.

Jesteśmy pewni, że po zastosowaniu tych kilku wskazówek Twój wizerunek w Dniu Ślubu będzie idealny. Życzymy wszystkiego dobrego! 🙂