Ślubne upięcie włosów z warkoczem

Jesteś przyszłą Panną Młodą, która nie chce planować swojego wyglądu ślubnego na ostatnią chwilę? Zakup sukni ślubnej masz już za sobą, a teraz zastanawiasz się nad odpowiednią fryzurą? Masz ogromny dylemat w podjęciu decyzji – wahasz się między eleganckim upięciem a rozpuszczonymi włosami na miarę hollywoodzkich gwiazd. Mobile Salon przybiega z pomocą oraz z pełną garścią propozycji na najmodniejsze fryzury ślubne. Sprawdźmy, jakie trendy królują w tym sezonie!

Dzień ślubu jest dniem, w którym wszystkie spojrzenia skupiają się na nowożeńcach. Dlatego, jako przyszła Panna Młoda pragniesz urodą i stylizacją sprawić, by wybranek Twojego serca oniemiał z wrażenia, a goście krzyczeli z zachwytu “WOW – wygląda jak księżniczka z bajki”. W takim razie zadbaj nie tylko o suknię, ale także dobierz odpowiedni makijaż i fryzurę ślubną.

Wybór upięcia niestety nie należy do najłatwiejszych zadań. W tej kwestii swoją pomocą służy Mobile Salon, który znakomicie wie, jakie są najmodniejsze trendy ślubne 2019!

Fryzura ślubna lekkie upięcie

Fryzury na wesele

Idealnie dobrana fryzura ślubna jest dopełnieniem weselnej kreacji. Każde upięcie zależne jest między innymi od długości włosów. Przyszła Panna Młoda z krótkimi włosami będzie wspaniale prezentować się w delikatnych falach. Uczesanie można wzbogacić naturalnymi dodatkami, np. świeżymi kwiatkami czy gałązką gipsówki.

Z kolei luźne fryzury na wesele są idealnym rozwiązaniem dla średniej długości włosów, sięgających do pasa lub włosów na miarę Roszpunki. W tym sezonie wiodą także prym romantyczne i subtelne upięcia, bez dużej ilości lakieru i z delikatnymi ozdóbkami.

Na swojej popularności nie traci też wysoki kucyk z falowanych włosów. Lekko natapirowanie włosy u nasady powodują, że fryzura ślubna nabiera optycznie objętości. Kucyk łączy się w niepowtarzalny sposób z dodatkami ślubnymi (m.in. diademem, spinkami). Dbałość o jeden drobiazg sprawia, że fryzura zmienia swój charakter na bardziej efektowny i niepowtarzalny.

Ślubne wybiegi w 2019 roku podbiły też gładkie, proste i minimalistyczne fryzury. Jest to propozycja dedykowana dla Panien Młodych, wychodzących z założenia, “że czasami mniej, znaczy więcej”.

Stylizacja fryzury ślubnej z warkoczem

Fryzury ślubne z warkoczem

Fryzury ślubne z warkoczem są jednym z najbardziej popularnych trendów. Wariacja z warkoczami na głowie oraz ich niezliczona kombinacja wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród Pań Młodych nie tylko rozkochanych w stylu boho, ale również wśród prawdziwych księżniczek. Niewątpliwie uczesanie z warkoczem uznawane jest za prawdziwy atrybut kobiecości oraz za moc słowiańskiego piękna.

Warkocz powinien zostać prawidłowo dopasowany do kształtu twarzy, co sprawi, że w tej fryzurze ślubnej przyszła Panna Młoda będzie prezentowała się zjawiskowo. Do wyboru ma szeroki wachlarz upięć m.in. wianuszek, warkocz połączony z luźno zwisającymi lokami wokół twarzy, warkocz francuski, warkocz poprowadzony od boku głowy i zwinięty na kształt ślimaka tuż nad karkiem. Każde z nich nada kreacji unikatowego charakteru oraz zapewni powiew naturalności i sielskości.

Sama fryzura ślubna z warkoczem prezentuje się już wyjątkowo, a wzbogacona o oryginalne ozdoby, takie jak wianek ze świeżych kwiatów, opaska wykończona zwisającym piórkiem oraz skromny, delikatny welon stanowi kwintesencję elegancji, klasy i szyku.

Fryzura ślubna i warkocze

Fryzury ślubne z ozdobą

Ozdoba ślubna jest dopełnieniem każdej fryzury ślubnej, niezależnie od długości włosów. Jednym z pożądanych trendów tego sezonu jest wianek z żywych kwiatków, który pełni funkcję naturalnej i niezwykle efektownej ozdoby ślubnej. Kojarzony jest on ze stylem boho i doskonale współgra z delikatnymi sukniami. Upięcia ślubne można też urozmaicić subtelną, złotą opaską z motywami roślinnymi, wywołującą uczucie sielskości i błogości u Panny Młodej.

Wyjątkowym zamiennikiem eko ozdób ślubnych są cudne wianki biżuteryjne, subtelne diademy oraz wpinane we włosy grzebyki. Pasują ona zarówno do rozpuszczonych włosów, jak i do romantycznych koczków upiętych na bok.

Po przeczytaniu artykułu wciąż wahasz się z podjęciem decyzji? Nie zwlekaj, tylko oddaj się w ręce profesjonalnych stylistów Mobile Salon. Oni zadbają o Twój perfekcyjny look ślubny, dopieszczając każdy jego najdrobniejszy szczegół!

Upięcie włosów ślubne z ozdobami