Fryzury ślubne

Warszawa | Kraków | Wrocław | Gdańsk +40km

Zaskocz gości piękną fryzurą ślubną! Zadbaj o swój wizerunek na swoim ślubie i zamów fryzurę ślubną.

Fryzury ślubne – rodzaje:

 • Fryzura ślubna próbna
 • Fryzura ślubna w Dniu ślubu
 • Fryzury dla gości w Dniu ślubu
 • Fryzura ślubna do sesji zdjęciowej

Oszczędzasz czas

Nasze stylistki przyjadą do Ciebie

Wypróbuj nas

Poznaj fryzjerkę i wizażytkę na spotakniu próbnym

Pakiet Ślubny

Próbna fryzura ślubna

Fryzura ślubna w Dniu Ślubu

Fryzura ślubna do sesji zdjęciowej

Zadbamy o Gości

Zamów dodatkową stylistę dla swoich Gości

Ceny

Fryzury ślubne

Ślubne loki, fale

60min

199 zł

Ślubne upięcie włosów

60min

239 zł

Fryzura męska

30min

69 zł

Dojazd

Gratis

*Ceny dotyczą także próbnych fryzur ślubnych oraz fryzur ślubnych na sesje zdjęciowe

Rezerwacja

Nasze stylizacje

-> ZAUFANIE -> W najważniejszym dniu warto zaufać profesjonalnym stylistom. Fryzjerki z Mobile Salon to stylistki z wieloletnim doświadczeniem zarówno fryzjerskim jak i ślubnym. Zadbają o Ciebie, Twoich Gości i o wspaniałą, bezstresową atmosferę przed ślubem. Wiele lat naszego doświadczenia pozwala na wyeliminowanie wszystkich możliwych awaryjnych scenariuszy związanych z organizacją.

-> PROFESJONALIZM -> Twoja wybrana fryzjera już przed Zamówieniem Próbnym może opowiedzieć Ci jak zadbać o włosy na kilka miesięcy przed ślubem tak aby fryzura ślubna zachwyciła wszystkich gości oraz wytrzymała do samego rana. Nasza stylistka jest w kontakcie z Tobą od samego początku – możesz z nią rozmawiać telefonicznie i wysyłać zdjęcia inspiracji fryzur ślubnych.

-> POZNAJ NAS -> Obejrzyj zdjęcia naszych stylizacji fryzur ślubnych. Zadzwoń do nas na konsultację lub złóż rezerwację na zamówienie próbne.

Najczęściej zadawane pytania

 • W jakich miastach wykonywane są usługi fryzur ślubnych?

  Aktualnie nasze stylistki wykonujące fryzury ślubne dostępne są w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. W 2020 roku planujemy rozpoczęcie usług w Poznaniu i Trójmieście.

 • Jak daleko od oddziału można zamówić usługę fryzura ślubna?

  Standardowo przyjmujemy zamówienia na usługi na terenie miast, w których mamy oddziały. Na duże zamówienia jednak wyjeżdżamy poza granicę miast. Często mamy zamówienia na fryzury ślubne i fryzury dla gości 20-30km od Warszawy, Krakowa lub Wrocławia.

 • Oprócz fryzury ślubnej mogę zamówić także usługi z dojazdem dla moich Gości?

  Oczywiście, tak. Pracują u nas tylko doświadczone stylistki dzięki czemu Ich praca jest nie tylko efektywna ale także sprawna i szybka co sprawia, że potrafią wykonać wiele fryzur w jednym zamówieniu.

 • Jak dużo czasu przed ślubem należy zamówić fryzurę ślubną

  Zdecydowanie zalecamy aby złożyć zamówienie nawet 12 miesięcy przed ślubem. Termin Ślubu rezerwowany jest wcześniej i jest pewność, że stylistka będzie dostępna. Termin Zamówienia Próbnego ustalany jest zazwyczaj podczas składania zamówienia.

 • Fryzura ślubna na próbę – jak wygląda ta usługa?

  Podczas składania zamówienia rezerwowany jest termin Ślubu oraz termin Zamówienia Próbnego. Po ustaleniu terminu odbywa się konsultacja telefoniczna ze stylistką. Można wtedy przesłać zdjęcia inspiracji fryzur ślubnych. Następnie odbywa się Zamówienie Próbne na którym zostanie przedstawiona propozycja fryzury ślubnej. Po akceptacji potwierdzony zostaje termin Zamówienia w Dniu Ślubu.

 • Fryzury ślubne na sesję zdjęciową – w jaki sposób zamówić?

  Podczas składania zamówienia należy dopisać w formularzu zamówienia > Dodatkowe informacje o chęci zamówienia usług także na sesję zdjęciową.

 • Jakie są metody płatności za usługi fryzur ślubnych

  Zaliczka 50% przelewem następuje przed wykonaniem usługi, 50% płatności pozostaje do dopłacenia w gotówce po zakończeniu usługi.