fryzury sylwestrowe z dojazdem w Warszawie

 

 

Sylwestrowe fryzury z czarującym efektem “blink”

Szampańska zabawa sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami…, więc czas rozpocząć przygotowania do tego Wielkiego Dnia! W tym roku kobiety niezależnie od długości włosów mają do wyboru szeroki wachlarz fryzur. Dowiedzmy się, jakie uczesania powalą na kolana towarzystwo na balu i domówce!

Kobiety z długimi i średnimi włosami będą olśniewająco wyglądały w finezyjnych warkoczach oraz oszukanych warkoczach typu “bubble braids” i “pull through braid”. Fryzury, które zapewnią im odrobinę szaleństwa w noc sylwestrową to kosmiczne koczki “space buns” oraz popularne afrykańskie warkoczyki “cornrow” z delikatnym plecionym bokiem.

Wśród szałowych fryzur na sylwestra 2018 nie zabraknie oczywiście końskiego ogona, wyróżniającego się wysokim upięciem oraz gładkim i lśniącym efektem wywołanym przez prostowanie. Strzałem w dziesiątkę jest również pleciony koński ogon w stylu królowej popu Beyonce. Kobiety stawiające na bardziej twórczą fryzurę powinny wybrać warkocze dające wrażenie – efektywnych chińskich schodków, poplątanej kobry i  trójwymiarowego “chain link”.

W tym roku obok ekstrawaganckich upięć istotne miejsce zajmują też ponadczasowe klasyczne koki z warkoczem, niskie koki hiszpańskie i gładkie węzełki. Na sylwestrowej domówce istną furorę zrobią trzy fryzury – wysoki koczek, samuraj “top knot” oraz warkocz “drabinka”.

Miłośniczki krótkich włosów powinny zdecydować się na niezawodnego klasycznego boba oraz mocno podcieniowane i postrzępione fryzury. Te cięcia zapewnią im nieziemską, imprezową metamorfozę!

Każdej fryzurze sylwestrowej można dodać większego blasku poprzez upiększenie jej świecącymi akcesoriami do włosów (spinkami, perełkami, kokardkami, opaskami), diademami czy żywymi kwiatami.

Co prawda mężczyźni obejdą się bez świecidełek, ale na balu sylwestrowym najlepiej będą prezentować się w nastroszonej i rozwichrzonej fryzurze. Do tego celu wystarczy, gdy użyją trzech produktów – żelu, pianki i lakieru, co spowoduje, że ich włosy nie drgną do białego rana.

Styliści w Mobile Salon są już przygotowani na sylwestrowe szaleństwo! Dobiorą oni idealną fryzurę do kreacji sylwestrowej i uczynią z każdej kobiety księżniczkę brylującą na parkiecie, jak Kopciuszek podczas swojego wymarzonego balu! 🙂

Z serdecznymi pozdrowieniami

Anna Tłustochowicz

Mobile Salon