Wizażystka z dojazdem Warszawa Bemowo

Specjalizacja

  • Makijaże ślubne
  • Fryzury okazyjne
  • Makijaże okazyjne

Doświadczenie

4 lata

Współpraca

  • RPatelier
  • Supadance
  • Juliettek-fashion

O mnie

Jestem profesjonalną wizażystką i stylistką fryzur z 4-letnim doświadczeniem. Swoją przygodę zе stylizacją zaczęłam we wczesnym dzieciństwie. Od 5 roku życia zawodowo uprawiałam taniec towarzyski, przez co już w wieku 11 lat musiałam nauczyć się samodzielnie się malować jak i czesać, przygotowując się na turnieje taneczne. Na początku było to tylko zajęciem dodatkowym, z czasem właśnie fryzjerstwo i wizaż stały się moją największą pasją i dzisiaj wiążę z tym swoją przyszłość.

Początkowo wszystkiego uczyłam się sama i rozpoczynałam jako specjalistka makijażu i fryzur wyłącznie turniejowych, ale z czasem zaczęłam poszerzać swoje horyzonty.

Po przeprowadzce do Polski rozpoczęłam naukę makijażu i stylizacji fryzur pod okiem specjalistów, w Szkole Wizażu i Charakteryzacji. Już na dzień dzisiejszy mam za sobą doświadczenie w innych kierunkach, w tym wystylizowanie i obsługa różnych sesyj zdjęciowych, stylizacja przy dużych firmowych eventach i wykonywanie makijaży i fryzur okolicznościowych (chrzciny, śluby, zaręczyny itp).

Jestem z natury perfekcjonistką, ale również osobą pełną fantazji i tryskającą pomysłami. Mogę się również pochwalić, że żadna z Pań nigdy nie była niezadowolona. Przede wszystkim dlatego, że moje umiejętnośći ograniczone są tylko wyobraźnią, dla mnie nie istnieje żadna fryzura, której nie potrafiłabym wykonać. Makijaż oraz fryzura są trwałe i wyglądają doskonale do ostatniej chwili, dzięki czemu w tym najważniejszym dla ciebie dniu możesz szaleć do białego rana będąc pewną ze wyglądasz idealnie!

Portfolio