Fryzury ślubne z dojazdem i makijaże ślubne na dojazd w Warszawie

Specjalizacja

  • Fryzury ślubne
  • Makijaże ślubne
  • Fryzury okazyjne
  • Makijaże okazyjne

Doświadczenie

7 lat

Współpraca

  • Łukasz Jakóbiak
  • Ewa Foley
  • Festiwal Inspiracji Warszawa
  • Bartosz Maciejewski – fotograf

O mnie

Jako wizażystka i stylistką fryzur pracuję od 7 lat. Specjalizuję się w stylizacjach ślubnych, okazjonalnych i fotograficznych.

Stylizuję kobiety i mężczyzn. Każdego klienta traktuję indywidualnie, dbam o każdy szczegół. Szczególną uwagę zwracam, aby makijaż i fryzura były spójne z całą stylizacją i eksponowały to co najpiękniejsze.

Mam nieopisany zapał do pracy, zdobywania nowych doświadczeń, głowę pełną pomysłów i serce pełne fascynacji do wizażu, który jest moją największą pasją.

Pracuję na profesjonalnych, przede wszystkim selektywnych kosmetykach: Anastasia Beverley Hills, Too Faced, Kat von D, Urban Decay, Estee Lauded.

Portfolio

Opinie naszych klientek

Makijaż

Sylwia

GORĄCO POLECAM 🙂 makijaż piękny - wytrzymał jeszcze następny dzień 😉 wszyscy byli pod wrażeniem 🙂 GORĄCO POLECAM 🙂 nie zastanawiajcie się ani chwili nad wyborem - REWELACJA 🙂

Wykonanie: Kinga - stylistka ślubna

Stylizacja włosów

Gosia

Pani Kinga jest nie tylko profesjonalistką, ale także niezwykle miłą i otwartą osobą. Uczesanie idealne - naturalne, a jednocześnie bardzo trwałe. Wielki plus za punktualność i fajną atmosferę oraz rozmowę. Serdecznie polecam!

Wykonanie: Kinga - stylistka ślubna

Makijaż i fryzura

Maria

Pani Kinga została mi polecona przez bliska mi znajoma. Pomimo iż spotkałyśmy sie po raz pierwszy i Pani Kinga nie znała jeszcze mojego gustu, udało sie jej swietnie dobrać makijaż oraz fryzurę do mojego typu urody. Dodatkowo o godzinie 4 w nocy wyglądałam równie dobrze jak zaraz po naszym spotkaniu o godzinie 18. Uwazam iż Pani Kinga jest profesjonalistka w swoim fachu a co najważniejsze jest przesympatyczna i bardzo kulturalna kobieta. Szczerze polecam i na pewno bede korzystać z jej usług przed ważnymi wydarzeniami w moim życiu.

Wykonanie: Kinga - stylistka ślubna

Fryzura i makijaż

Marzenna

Profesjonalne odmłodzenie twarzy 🙂 poprzez znakomity i trwały makijaż. Wyszły świetne zdjęcia i chociażby dlatego warto z usług Pani Kingi skorzystać. Zdjęcia zostaną na wieki. Fajna fryzura. Panu Kinga jest bardzo uprzejma i miła oraz punktualna. Polecam usługi Pani Kingi. Sama też na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam. Marzenna

Wykonanie: Kinga - stylistka ślubna